Apartament 1+1 per Shitje ne Dhermi


Investoni në një pronë në Shqipëri, DhërmiApartament në shitje në Dhërmi, zona më e çmuar e Rivieres Shqiptare. Pronat kanë pamje të mrekullueshme të detit Jon.

Apartament per Shitje ne Dhermi

 • Siperfaqja e apartamentit-65m2
 • Ballkon me tavoline dhe karrike
 • Dhome ndenje me aneks kuzhine :
  • Divane
  • TV
  • Sirtare
  • Kondicioner
  • Frigorifer
  • Furre
  • Hyrje ne ballkon
 • Dhome gjumi me :
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Sirtare
 • Banjo me :
  • Dush
 • I vendosur ne katin e 2

 

 

 

 

 

 

 

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings