Vile per qera ne Gjirin e Lalzit, Durres


Apartament pushimi ne gjirin e Lalzit. Apartament i pershtatshme per 6 persona. 30 minuta nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes. I mobiluar shume mire dhe me oborr. I pozicionuar ne mes te nje fshati turistik , ofron komoditet me vetem 100 metra distance nga deti.

Karakeristikat e Apartamentit me Qira ne Durres

 • Siperfaqe e apartamentit  - 90 m2
 • 2 dhoma gjumi
 • Dhome ndenje me divane
 • 1 dhome gjumi matrimoniale me:
  • krevat dopio
  • dollap
 • Dhome gjumi tek me:
  • 2 krevate tek
  • dollap
 • Kuzhine e kompletuar
 • Tavoline dhe karrige kopeshti
 • 3 kondicionere ne apartament
 • Ambiente me drite
 • Vend parkimi
 • Maksimumi per 6 te rritur + 1 femije nen 4 vjec.

Cmimet javore:

 • 05 Jan - 10 May: ...............290 Euro/Week

 • 11 May - 07 Jun:.................328 Euro/week

 • 08 Jun - 05 Jul:...................416 Euro/week

 • 06 Jul - 12 Jul:....................567 Euro/week

 • 13 Jul - 16 Aug:...................630 Euro/week

 • 17 Aug - 23 Aug:..................567 Euro/week

 • 24 Aug - 30 Aug:..................416 Euro/week

 • 31 Aug - 13 Sep:...................328 Euro/week

 • 14 Sep - 13 Dec:....................290 Euro/week

 • 14 Dec - 04 Jan 2020:.............416 Euro/week

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings