Apartament pushimi ne Durres. Apartament pushimi ne Rezidencen e Kalter


APARTAMENTE PUSHIMI NE REZIDENCEN E KALTER DURRES:

Ndodhet ne Golem, vetem 27.4 km nga qyteti i Tiranes. Pak minuta ne kembe, vetem 50 metra larg plazhit. Ne rezidence do te gjeni ajer te kondicionuar.

Parkim falas afer prones dhe lidhje interneti Wi-Fi te shpejte. Rezidenca ofron nje ambjent pushimi te perbashket. Ne secilin nga apartamentet do te gjeni ambjent te paster, dhe banjo personale me vaske ose dush dhe peshqire e carcafe te paster, te pershire ne cmim.

Rezidenca gjendet ne nje nga zonat me te mira ne Golem, dhe eshte e vleresuar si prona me e mire ne te gjithe zonen, nisur nga numri i larte i prenotimeve dhe pushuesve qe rikthehen serisht. Ambjenti eshte i pershtatshem per 5 persona. 

REZIDENCA E KALTER NE GOLEM, DURRES:

 • Siperfaqja e apartamentit - 72 m2
 • 2 dhoma gjumi
 • Dhoma matrimoniale:
  • 1 krevat dopjo
  • Dollap
 • Dhoma tjeter:
  • 2 krevate teke 
  • 1 bathroom
 • Dhoma e ndenjes:
  • 2 kolltuqe 
  • Ballkon
  • TV
  • Frigorifer
  • Kondicioner
 • Ashensor
 • Makine kafeje
 • Internet Wi-Fi
 • Apartament me pamje deti
 • Parkingu falas
 • Te perfshira 1 cader dhe 2 shezllone
 • E pershtatshme per 5 persona

Weekly prices:

 • 14 Mar - 30 May:..............................240 Euro/week
 • 01 Jun - 30 Jun:...............................290 Euro/week
 • 01 Jul  - 14 Jul:.................................430 Euro/week 
 • 15 Jul  – 26 Aug: ..............................490 Euro/week
 • 27 Aug – 05 Sep: .............................385 Euro/week
 • 06 Sep -  30 Sep:..............................290 Euro/week

 

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings