Shtepi Pushimi me Qira ne Durres


Apartament pushimi me qera ne Shqiperi, Durres.

Apartament i rehatshem per 3 persona. Vetem 30 minuta larg nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre qe te plotesoje te gjitha nevojat e pushuesve. Perreth zones dhe pergjate bregut ndodhen shume bare dhe restorante te cilat pergatisin ushqime te shijshme. 

Shtepi Pushimi ne Durres :

 • Siperfaqja e apartamentit -65 m2
 • Apartament me 1 dhome gjumi
 • Apartament me pamje nga deti
 • Dhome ndenje me :
 • Kolltuk
 • TV
 • Mbajtese TV
 • Tavoline ngrenie+Karrike
 • Kuzhina me te gjitha pajisjet:
 • Frigorifer
 • Furre
 • Nje dhome gjumi me:
 • 2 krevate tek
 • Dollap
 • Kondicioner ne Apartament
 • Drite e plote ne cdo dhome
 • Internet falas
 • Makine larese
 • Nje ballkon me mobilje
 • Max 3 te rritur+1 femije nen 4 vjec

 

Cmimet javore:

 • 06 Jan - 12 Maj: ....................200 Euro/java
 • 13 Maj - 09 Qershor: ..............230 Euro/java
 • 10 qershor - 07 korrik:............290 Euro/java
 • 08 korrik - 14 korrik: ..............396 Euro/java
 • 15 korrik - 18 gusht: ...............440 Euro/java
 • 19 gusht - 25 gusht: ................396 Euro/java
 • 26 gusht - 01 shtator: ..............290 Euro/java
 • 02 shtator - 15 shtator: ............230 Euro/java
 • 16 shtator - 15 dhjetor .............200 Euro/java
 • 16 Dhjetor - 05 Jan: ................290 Euro/java

Na dergoni nje mesazh






Similar Listings