Apartament pushimesh me Qera ne Durres. Apartament 1+1


Apartament pushimesh me qera ne Durres. Apartamenti eshte i vendosur ne nje rezidence shume te mire. Eshte plotesisht i arreduar dhe ka gjithcka te ne vojshme per te kaluar disa pushime te mira verore. E pershtatshme per kater persona. Pozicionuar prane detit. 

Karakteristikat e apartamentit me qera ne Durres:

 • Siperfaqja e apartamentit: 55m2
 • Apartamenti vendosur ne kat te peste
 • Pamje nga deti
 • Dhoma e ndenien dhe kuzhina e kompletuar me:
  • Divane
  • Televizor
  • Kondicioner
  • Tavoline ngrenie
  • Mikrovale
  • Sobe
  • Aspirator
  • Frigorifer
 • Dhoma matrimoniale me:
  • Krevat dopio
  • Krevat marinar
  • Dollap
  • Kondicioner
  • Televizor
 • Tualeti i kompletuar me hidrosanitare te cilesise se larte.

Cmimet javore:

07.01-12.05: ................150 Euro/week
13.05-09.06: ................160 Euro/week
10.06-07.07: ................182 Euro/week
08.07-14.07: ................230 Euro/week
15.07-28.07: ................315 Euro/week
29.07-13.08: ................350 Euro/week
14.08-25.08: ................315 Euro/week
26.08-01.09: ................230 Euro/week
02.09-15.09: ................182 Euro/week
16.09-15.12: ................160 Euro/week
16.12-06.01: ................150 Euro/week


Similar Listings