Apartament 1+1 me Qira ne Durres


APARTAMENT I BUKUR ME NJE DHOME GJUMI  ne Durres. APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI. Dhome dite shume komode dhe me pamje nga deti. Nje dhome gjumi dhe nje banjo. E mobiluar shume kendshem me gjithcka te nevojshme. 

Apartament per Qira ne Durres :

 • Siperfaqja -63m2
 • Wi-Fi
 • Pamje e plote e detit
 • Dhome ndenje me aneks kuzhine :
  • Divane
  • TV kabllor
  • Tavoline kafeje
  • Tavoline ngrenie
  • Frigorifer
  • Furre
  • Lavatrice
  • Kondicioner
 • 1 dhome gjumi me :
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Sirtare
 • 1 Banje:
  • Dush
  • Lavaman me pasqyre
  • Bide+wc
 • Ballkon me tavoline dhe 4 karrike
 • Max. 4 te rritur+1 femije nen 4 vjec
 • Ashensor

Rreth qytetit të Durrësit:

Qyteti i Durrësit është padyshim qyteti më i vjetër në Shqipëri. Ajo daton 3000 vjet, dhe ka shumë vende të interesit për të vizituar. I njohur si Epidamn ose Dyrrah, u themelua fillimisht nga Ilirianet vendas dhe u bë i njohur kur u vendosën kolonistët e parë grekë. Në historinë e lashtë Durrësi ishte qyteti më i rëndësishëm që lidh Europën Perëndimore me Lindjen. 

 

Weekly Prices :

 • 04Jan - 11 May:............253 Euro/week
 • 11May - 08Jun:.............286 Euro/week
 • 08Jun - 07Jul:...............363 Euro/Week
 • 07 Jul - 13Jul:...............496 Euro/week
 • 13 Jul - 17Aug:..............550 Euro/week
 • 17Aug - 24Aug:.............495 Euro/week
 • 24Aug - 31Aug:.............363 Euro/Week
 • 31 Aug - 14Sep:.............286 Euro/week
 • 14 Sep - 14Dec:.............253 Euro/Week
 • 14 Dec - 04Jan:..............363 Euro/week

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings