Shtepi Pushimi me Qira 2+1, tek Kompleksi Lura


Kompleksi Lura 3 - Shtepi Pushimi me Qira. Dy Dhoma Gjumi, Sallon dhe Kopesht, ne Gjiri i Lalzit. Vetem pak hapa nga rera dhe deti. Krejtesisht i mobiluar me cdo gje te nevojshme per nje pushim te kendshem.

Shtepi Pushimi me Qira ne Gjiri i Lalzit, ne Kompleksin Lura 3:

 • Siperfaqja e Apartamentit - 80m2
 • Veranda - 15m2
 • Oborri - 150m2
 • Dhoma e ndenjes
  • Divani ndjenje
  • Tavoline kafeje
  • TV me ekran te sheshte
  • Kondicioner
 • Kuzhina
  • Kend kuzhine
  • Furre gatimi
  • Pianur
  • Aspirator
  • Frigorifer
  • Mikrovale
  • Karrige + ishull
  • Tavoline 
 • Dhoma e Gjumit
  • Krevat Dopio 
  • Dollap Rrobash 
  • Pasqyre
 • Dhoma e Femijeve
  • 1 Krevat tek 
  • Krevat Marinar
  • Dollap rrobash
 • Banjo
  • Kabine Dushi 
  • Lavaman
  • Pasqyre
  • Lavatrice
  • WC
  • Bide
 • Terrace lidhet me dhomen e ndenjes
  • 4 Karrige
  • 1 Tavoline
 • Oborri mbjelle me peme dhe lule
 • Orientimi i shtepise - Perendim
 • Max 5 te rritur + 1 femije 4 vjec

Weekly Price:

 • 04 Jan - 08 Jun:............. 415 Euro/week
 • 09 Jun - 30 Jun:.............. 485 Euro/week
 • 01 Jul - 13 Jul:................. 575 Euro/week
 • 14 Jul - 17Aug:................ 670 Euro/week
 • 18 Aug - 31 Aug:............. 575 Euro/week
 • 02 Sep - 14 Sep:.............. 485 Euro/week
 • 14 Sep - 13 Dec:.............. 415 Euro/week
 • 15 Dec - 04 Jan:............... 485 Euro/week

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings