Shtepi Pushimi me Kopsht dhe Pamje nga Deti


Shtepi Pushimi dhe me Kopsht me Pamje Fantastike nga Deti. Shtepi e rehatshme me nje dhome gjumi dhe me gjithshka qe mund t'ju duhet gjate qendrimit tuaj. Shijoni pushimet ne kompleksin relaksues.

Shtepi Pushimi ne Gjirin e Lalzit:

 • Siperfaqja: 60 m2
 • Ndodhet ne katin perdhes
 • Siperfaqja e ballkonit: 20 m2
  • Tavoline + Karrige
 • Dhoma e ndenies + Kuzhina:
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
  • Makine kafe
  • 2 divane
  • TV
 • Dhoma e gjumit:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • TV
 • Banjo me kabine dushi
 • Ajer i kondicionuar ne te gjithe shtepine
 • Siperfaqja e kopshtit: 250 m2
 • Ndodhet ne nje zone te qete

 

Weekly Prices:

 • 04 Jan  – 11 May .................. 225 Euro/week
 • 11 May – 08 Jun  .................. 255 Euro/week
 • 08 Jun  – 01 Jul  ................... 323 Euro/week
 • 01 Jul   – 10 Jul  ................... 441 Euro/week
 • 10 Jul   – 17 Aug ................... 490 Euro/week
 • 17 Aug – 24 Aug ................... 441 Euro/week
 • 24 Aug – 31 Aug ................... 323 Euro/week
 • 31 Aug – 14 Sep ................... 255 Euro/week
 • 14 Sep – 14 Dec ................... 225 Euro/week
 • 14 Dec – 04 Jan .................... 323 Euro/week

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings