Apartament Pushimi 2+1 ne Gjiri i Lalzit


Apartament 2+1 per pushime tek Kompleksi Lura 2. Apartamente ndodhet ne nje zone te mrekullueshme ne Gjirin dhe Lalzit, vetem pak papa nga plazhi. Është shitur i përsosur për të kaluar pushime relaksuese.

Apartament Pushimi 2+1 tek Gjiri i Lalzit Lura 2

 • Siperfaqja - 90m2
 • Ndodhet ne katin e dyte
 • Internet falas
 • Dhoma e Ndenjes
  • Divan
  • Tavoline Kafeje
  • TV me ekran te sheshte
  • Kondicioner
 • Kuzhina
  • Kend Kuzhine
  • Furre Gatimi
  • Pianuar 
  • Aspirator
  • Frigorifer
  • Tavoline
  • Karrige
 • Dhoma e Gjumit
  • Krevat Dopio
  • Dollap Rrobash
 • Dhoma e Femiijeve
  • 3 Krevate Tek
  • Dollap rrobash
 • Banjo
  • Dush
  • Pllake Dushi
  • Lavatrice
  • Pasqyre
  • Lavaman
  • WC + Bide
 • Ballkoni lidhet me Kuzhinen
  • Tavoline
  • Karrige
 • I pershtatshem per 6  te rriture

 

Weekly Prices:

 • 01.04 - 15.06...................490 Euro/Week
 • 15.06 - 01.07...................560 Euro/Week
 • 01.07 - 01.09...................630 Euro/Week
 • 01.09 - 10.09...................560 Euro/Week
 • 10.09 - 30.10...................490 Euro/Week

Similar Listings