Shtepi Pushimi ne Lura 3 Resort, Gjiri i Lalzit


Shtepi me Kopsht ne Lura 3 Resort e mobiluar ne menyre te mrekullueshme, ne menyre qe ju te mdjeheni te relaksuar dhe te shikoni pushimet tuaja ne vere, pranvere, madje dhe ne vjeshte e ne kohen e Krishtlindjeve. Resorti ne Gjirin e Lalzit eshte nje nga vendndodhjet me te mira, per shkak te afersise qe ka me aeroportin Internacional "Nene Tereza", si dhe me kyeqytetin e Tiranes. Prane plazhit mund te gjeni bare dhe restorante te ndryshme, pishine qe operon pranvere - vjeshte, dhe gjithashtu vende te mahnitshme ne natyre per te vizituar gjate qendrimit tuaj.

Shtepi Pushimi ne Gjirin e Lalzit:

 • Siperfaqja e shtepise - 107 m2
 • Siperfaqja e ballkonit - 20 m2
 • Siperfaqja e kopshtit - 200 m2
 • Kati perdhes: 
  • Dhoma e ndenies:
   • Dy divane + Tavoline mesi + TV
  • Kuzhina:
   • Frgorifer + Furre + Pianure
   • Ene kuzhine
   • Tavoline ngrenie + Karrige
  • Banjo:
   • Lavaman + Pasqyre + Dush
   • WC + Bide
   • Lavatrice
 • Siperfaqja e verandes - 20 m2
  • Set kopshti me tavoline dhe karrige
 • Kati i pare:
  • Dhoma matrimoniale:
   • Krevat dopio
   • Dollape
  • Dhoma e gjumit:
   • Nje krevat tek
   • Nje krevat marinari
   • Dollap
  • Banjo:
   • Lavaman + Pasqyre + Dush
   • WC + Bide
 • Ajer i kondicionuar ne te gjithe ambjentet
 • Parking falas prane shtepise

 

Cmimet Javore:

 • 01.04 - 14.06..................490 Euro/Jave
 • 15.06 - 30.06..................610 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07..................735 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08..................840 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08..................735 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09..................610 Euro/Jave
 • 11.09 - 31.12..................490 Euro/Jave

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings