Apartament Pushimi me Qera ne Merville, Durres


Apartament Pushimi me Qera ne Durres me vetem pak hapa distance nga deti. I mobiluar per nje qendrim sa me komfort me nje pamje te mrekullueshme te detit nga dhoma e ndenies dhe dhoma e gjumit gjithashtu. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe ka prane gjithe sherbimet e nevojshme.

 

Apartament Pushimi:

 • Siperfaqe - 60 m2
 • Ndodhet ne katin e 4
 • Dhoma e ndenies:
  • Divan dhe TV
  • Akses ne ballkon
 • Kuzhina:
  • Furre + Pianure
  • Ene kuzhine
  • Frigorifer
  • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Dhoma e gjumit:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Pasqyre
  • Akses ne ballkon
 • Banjo:
  • Kabine dushi
  • Lavaman + Pasqyre
  • Bide + WC
  • Lavatrice
 • WiFi falas
 • Kondicionere
 • Ashensor ne ndertese
 • Pak hapa distance me plazhin

 

Cmimet Javore:

 • 06.01 - 19.05.................210 Euro/Jave
 • 20.05 - 14.06.................250 Euro/Jave
 • 15.06 - 30.06.................320 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07.................420 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08.................460 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08.................420 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09.................320 Euro/Jave
 • 11.09 - 30.09.................250 Euro/Jave
 • 01.10 - 13.12.................210 Euro/Jave
 • 14.12 - 05.01.................320 Euro/Jave

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings