Vile Pushimi me Qera ne Perla Resort Gjiri i Lalzit


Vile Pushimi me Qera ne Perla Resort ne Gjirin e Lalzit. E mobiluar teresisht ne menyre moderne. Eshte e ndertuar ne dy kate me dhome ndenje, tre dhoma gjumi dhe dy banjo. Vila ka verande dhe kopsht. Ka nje distance prej 150 metra nga plazhi. Eshte afer bareve dhe restoranteve te ndryshme. Zone shume e mire per pushime me miq dhe familje.

 

Vile Pushimi me Qera ne Gjirin e Lalzit:

 • Siperfaqe totale - 150 m2
 • Siperfaqe kopshti - 50 m2
 • Siperfaqe verande - 20 m2
 • Kati perdhes:
  • Ambjenti ndenjes:
   • Divane + Tavolina kafe + TV
  • Ambjenti kuzhines:
   • Ene kuzhine
   • Ibrik elektrik + Makine kafe
   • Pianure + Furre
   • Frigorifer + Lavastovilje
   • Tavoline ngrenie + Karrige
  • Verande:
   • Swing + Tavoline + Karrige
  • Banjo I ma lavatrice
 • Kati i pare:
  • Dhome gjumi I:
   • Krevat dopio + Dollap
  • Dhome gjumi II:
   • Krevat dopio + Dollap
  • Dhome gjumi III:
   • Krevat dopio + Dollap
  • Ballkoni me tavoline dhe karrige
  • Banjo II
 • Ajer i kondicionuar dhe WiFi ne te gjitha ambjentet
 • Parking falas prane akomodimit 
 • Kapacitet Maksimal deri ne 7 Persona

 

Cmimet Javore:

 • 01.01 - 31.05....................600 Euro/Jave
 • 01.06 - 14.06....................660 Euro/Jave
 • 15.06 - 30.06....................780 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07...................1020 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08...................1200 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08...................1020 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09.....................780 Euro/Jave
 • 11.09 - 30.09.....................660 Euro/Jave
 • 01.10 - 31.12.....................600 Euro/Jave

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings