Nje vile e bukur ne shitje ne plazhin e Durresit.


Albania Property Group ofron nje vile per shitje ne zonen bregdetare ne jug te Durresit. Vila eshte prane detit dhe vetem 30 min larg Aeroportit Nene Tereza. Vila eshte ne kushte shume te mira. Ambjent ndenjeje, tre dhoma gjumi, dy banjo dhe nje kopesht i kendshem. Kompleksi i banimit ku ndodhet vila ne shitje ka sherbim sigurie 24/7 si edhe ekip per manaxhimin e kompleksit.

Karakteristikat e Vile ne Shitje ne Durres:

 • Vile ne shitje ne Durres
 • Vile ne 2 kate
 • Secili kat 85 m2
 • Ne katin perdhe:
  • Dhome e madhe ndenje
  • Depo
  • Kuzhine
  • Banjo me kabine dushi.
 • Ne katin e pare:
  • Tre dhoma gjumi
  • Korridor
  • Nje banjo
 • Vetem 50 metra larg nga deti.
 • Hapesire parkimi per dy makina.
 • 24 ore me roje sigurie me kamera.
 • Sherbimi i menaxhimit ne kompleks.
 • Dritaret plastike me dopjo xham.
 • Kompleksi ka gjenerator per dritat.
 • Vila ka 2 veranda te medha.

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings