Apartamente ne Shitje prane Detit. Primavera Resort ne Gjirin e Lalzit


Primavera, resort i mrekullueshem. I organizuar shume mire, me apartamente ne vila, 1+1 dhe 2+1. Ky resort ndodhet ne vetem 30 minuta nga aeroporti nderkombetar i Tiranes.

 

Karakteristikat e Prones per Shitje ne Durres

 • Siperfaqe apartamenti - 110 m2
 • Dhome ndenje - 45 m2
 • Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin perdhes
 • Kopesht i vogel 60 m2
 • Dy dhoma gjumi
 • Dhoma plotë e dritës
 • Një banjo
 • Një ballkon
 • Një banjo plotësisht e pajisur
 • Çmimi i shitjes përfshin kuzhinë standarde
 • Dyert dhe dritaret prodhuar nga Rehau (prodhuar në Gjermani)
 • Dritaret dhe dyert me dopjo xham
 • Izolim të veçantë në fasadën
 • Banjo me ventilim natyror
 • Shkallë ne residence me dritë natyrore dhe ventilim
 • Blloqe banimi me 3 kate
 • Parking falas brenda vendbanimit
 • Hyrja dhe kompleks i siguruar
 • Tarifat e mirëmbajtjes të 25 Euro për muaj
 • Plazh pa pagese, përfshirë në tarifat e menaxhimit

   


Similar Listings