Apartamente Ne Durres Shitje Buze Detit


Apartament me 1 dhome gjumi per shitje ne Durres. Ndodhet ne nje kompleks te ri rezidencial prane detit ne pjesen jugore te bregdetiti te Durresit. 30 min nga aeroporti nderkombetar i Tiranes. 

Apartament per shitje ne plazhin e Durrsit

  • Siperfaqja - 65m2
  • 1 dhome ndenje
  • Ndodhet ne katin e trete
  • 1 dhome gjumi
  • 1 banjo
  • 1 ballkon
  • Ndodhet prane detit dhe ka pamje deti fantastike
  • 10 min me makine per ne qytetin e Durrsit
  • 30 min me makine larg nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings