Shitet Shtepi Pushimi ne Durres


SHTEPI PUSHIMI PER SHITJE NE DURRES NE MALIN E ROBIT;

Apartamenti eshte i arreduar komplet dhe mobiljet ndodhen ne gjendje shume te mire. Permban dhomen e ndenjes me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje banjo. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nderteses dhe ka dalje ne ballon. Ndodhet ne nje zone shume te mire ne Durres.

SHTEPI ne SHITJE ne DURRES PRANE DETIT:

 • Siperfaqja apartamentiti 60=m2
 • 1 dhome ndenje me aneks kuzhine:
  • Divane ne gjendje shume te mire
  • Tavoline mesi
  • Raft dhe sirtare
  • Set TV
  • Tavoline ngrenie
  • Furrë
  • Aspirator
  • Frigorifer
  • Mikrovale
  • Kondicioner
 • Një dhomë gjumi me:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Sirtare dhe pasqyre
 • 1 Banje me:
  • Dush
  • Lavaman dhe pasqyre
  • Bide + WC
  • Lavatrice
 • Dalje ne bakllon
 • Ndodhet ne katin e 3-te te nderteses

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings