Vila per Shitje ne Gjirin e Lalzit


Vila per Shitje ne Gjirin e Lalzit me kopsht me hapesire dhe me pamje nga deti. Investim shume i mire per nje shtepi te dyte prane detit.Shijoni pushimet verore prane familjes tuaj ne nje zone te qete me ajer te paster, kaloni pushimet dimerore ne shtepine e rehatshme prane oxhakut, ose organizoni nje pasdite nje barbeque me te afermit dhe miqte tuaj. Te gjitha keto mundesi jua ofron kji vile e mrekullueshme me nje pamje te mahnitshme te detit dhe nje vendodhje fantastike. Investim perfekt per te ardhura qeraje.

 

Vila per Shitje:

 • Siperfaqja e Viles - 146 m2
 • Siperfaqja e Kopshtit - 220 m2
 • Kati perdhes / i pare: 
  • Dhome ndenie:
   • ballkon me tavoline dhe karrige
   • kuzhine 
   • divan, tavoline dhe TV 
  • Dhome gjumi:
   • krevat dopio
   • dollap
   • TV
  • Banjo:
   • kabine dushiShower cabin
   • lavatrice
  • Siperfaqja e verandes / ballkonit - 20 m2
   • tavoline dhe karrige
 • Ajer i kondicionuar ne te gjithe hapesiren
 • Kati i pare me oxhak
 • Dritare me dopio - xham
 • Izolim termo - akustik
 • Konstruksion cilesor
 • Kopsht me hapesire dhe pajisje per barbeque
 • Parking falas prane prones
 • Vila me pamje nga deti

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings