Apartament Per Shitje Ne Durres Buze Detit


Apartament Per Shitje Ne Durres pozicionuar ne nje zone shume te mire. Ka nje pamje te mrekullueshme te detit me pak hapa distance nga plazhi ranor. Apartamenti eshte prane supermarketeve, bareve dhe restoranteve. Eshte nje investim shume i mire per te ardhura qeraje ne te ardhmen. Cmimi i shitjes perfshin mobiljet.

 

Apartament Per Shitje Ne Durres Buze Detit:

 • Siperfaqe totale - 90 m2
 • Ndodhet ne katin e 7
 • Rezidence ka 7 kate
 • Ashensor ne ndertese
 • Dhoma e ndenies me dy divane
 • Dhoma e gjumit I:
  • Krevat dopio dhe dollap
 • Dhoma e gjumit II:
  • Krevat marinari dhe dollap
 • Banjo me kabine dushi
 • Apartament me Pamje nga Deti
 • Ballkon

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings