Apartament Pushimi ne Shitje ne Vije te Pare ne Durres.


Albania Property Group ka nje apartament me 1 dhome gjumi per shitje ekzlusive ne nje nga zonat me te bukura te Qerretit - Durres. Apartamenti eshte prane detit.

Karakteristikat e Apartamentit per Shitje:

 • Siperfaqja-60m2.
 • Ndodhet ne vije te pare me detin.
 • Apartament me 1 dhome gjumi.
 • 1 ambjent ndenje me kuzhine.
 • Kuzhina perfshihet ne cmim.
 • Ajer te kondiciouar ne apartament.
 • Ambjenti i ndenjes ka pamje deti.
 • 1 ballkon.
 • 1 banjo me mobilje dhe kabine dushi.
 • Orientimi: lindje-perendim.
 • Ndodhet ne katin e katert te rezidences.
 • Rezidenca ka 4 kate gjithsej.

Similar Listings