Apartament ne Shitje Valamar Residence ne Gjiri i Lalzit


Valamar Resort Villa, pozicionuar ne katin e dyte me siperfaqe 69.77 m2 dhe siperfaqe te perbashket 7.61m2. Pamje nga deti Vila në Gjirin e Lalzit Valamar Resort. Kjo zonë është e njohur për bukurinë e plazheve të virgjër dhe privatësinë. Është më pak se 30 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës.

Apartament i madh per shitje ne Valamar Resort

 • Sipërfaqja e banesës: 69.77m2
 • Sipërfaqja e përbashkët: 7.61m2
 • Ballkon: 7.2m2
 • Apartament me dy dhoma gjumi
 • E vendosur në katin e dytë
 • Hapësira Hapësirë Kuzhine
 • Qasja në ballkon në dhomën e ndenjes
 • Kondicioner
 • Parkimi përfshihet në çmim
 • Panele diellore
 • Pa pagesë Wi-Fi
 • Banjo totale e pajisur
 • Vetëm 200 metra nga plazhi

Fshati turistik

I menaxhuar teresisht nga nje operator nderkombetar turistik, Lalzi Bay Resort & Spa ofron sherbime me 5 yje, lluks unik, duke u bere nje nga destinacionet me te kerkuara ne Mesdheun lindor.
Me nje plazh privat prej 300m perpara resortit dhe me nje siperfaqe ndertimi  200,000m2,

 

 • Klubi i Plazhit & Sport i lokalizuar direkt ne plazh.
 • Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, fusha loje, aktiviteti ujore dhe te tjera.
 • Fusha tenisi me trainere te kualifikuar ne dispozicionin tuaj, te gatshem per t'ju asistuar nese do keni nevoje.
 • Dyqane veshjesh pergjate gjithe fshatit turistik.
 • Sherbim katering per te gjitha gustot.
 • Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja.
 • Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores.

Sherbimet

 • Klubi i Rezidenteve
 • Sherbim portieri ne dispozicion 24 ore ne dite per te organizuar sherbimet e mirembajtjes se shtepise, kujdesin e femijeve, sherbimin e lavanderise, prenotime per restorant dhe bileta, dergesa ne shtepi.
 • Qender mjeksore - 24 hr asistence mjekesore.
 • Resorti eshte i rrethuar dhe ka sherbim sigurie 24 ore ne dite si dhe patrullime gjate nates.
 • Sherbim satelitor per te gjithe resortin.
 • Lidhje interneti per te gjitha rezidencat.
 • Pika wireless te shperndara ne menyre strategjike ne fsahtin turistik.
 • Sherbim transporti neper resort i disponueshem nga ora 7 am deri ne oren 2am.
 • Kopshte, pishina te perbashketa dhe zona te mbuluara me gjelberim.

Similar Listings