Apartament ne Residencat Valamar


Apartament me dy Dhoma gjumi ne Shitje ne Rezidencen Valamar, pozicionuar ne katin e pare me siperfaqe 81 m2. Kjo zonë është e njohur për bukurinë e plazheve të virgjër dhe privatësinë. Është më pak se 30 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës.

Apartament i bollshem per shitje ne Valamar Resort

 • Sipërfaqja e banesës: 81m2
 • Apartament me dy dhoma gjumi
 • Ambjent ndenje + Kuzhine
 • E vendosur në katin e pare
 • Qasja në ballkon në dhomën e ndenjes
 • Hapesire Parkimi e përfshire në çmim
 • Panele diellore
 • Pa pagesë Wi-Fi
 • Banjo totale e pajisur
 • Vetëm 200 metra nga plazhi

Fshati Turistik Valamar Resort

Resorti do te menaxhohet  nga nje operator nderkombetar turistik. Lalzi Bay Resort & Spa ofron sherbime me 5 yje, lluks unik, duke u bere nje nga destinacionet me te kerkuara ne Mesdheun lindor.
Me nje plazh privat prej 300m perpara resortit dhe me nje siperfaqe ndertimi  200,000m2, fshati turistik do te ndertohet me densitet te ulet 25% dhe blloqet e apartamenteve do te jete te uleta, me lartesi ndertimi maksimal prej 4 katesh.

Ambjentet te Tjera

 • Klubi i Plazhit & Sport i lokalizuar ne plazh.
 • Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, fusha loje, aktiviteti ujore dhe te tjera.
 • Fusha tenisi me trainere te kualifikuar ne dispozicionin tuaj, te gatshem per t'ju asistuar nese do keni nevoje.
 • Dyqane veshjesh pergjate gjithe fshatit turistik.
 • Sherbim katering per te gjitha gustot.
 • Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja.
 • Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores.

Sherbimet

 • Klubi i Rezidenteve
 • 24/7 ore ne dite sherbim ne sipozicion per te organizuar mirembajtjen e shtepise, kujdesin e femijeve, sherbimin e lavanderise, prenotime per restorant.
 • 24/7 ore asistence mjekesore.
 • 24/7 ore ne dite sherbim sigurie si dhe patrullime gjate nates.
 • Sherbim satelitor per te gjithe resortin. Lidhje e forte interneti per te gjitha rezidencat.
 • Pika wireless te shperndara ne te gjithe fshatin turistik.
 • Sherbim transporti neper resort.
 • Kopshte, pishina te perbashketa dhe zona te mbuluara me gjelberim.

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings