Vile ne Shitje. Perla Resort Ne Gjiri i Lalzit


VILE SHUME E BUKUR PER SHITJE NE GJIRIN E LALZIT, DURRES. E pozicionuar ne qender te Gjirit te Lalzit, me nje siperfaqje prej 150 m2, kjo vile dy kateshe eshte pjese e resortit modern 'Perla'.

VILE PER SHITJE TEK PERLA RESORT NE GJIRIN E LALZIT, DURRES.

 • Siperfaqja 150m2
 • Vile me dy kate
 • Panele diellore
 • Kopesht
 • Ballkon ne katin e pare
 • Ajer i kondicionuar ne te gjithe pronen
 • WiFi falas
 • Parking i garantuar
 • 100m larg nga plazhi
 • Kati perdhe:
  • Dhome ndenje
  • Kuzhine
  • Banjo e kompletuar
 • Kati pare:
 • 3 dhoma gjumi
 • Korridor
 • Banjo e kompletuar

Resorti Perla

I menaxhuar nga nje kompani shqiptare me shume vite eksperience ne kete fushe, Resorti Perla, ne Gjirin e Lalzit, do ju mundesoje sherbime luksoze duke u kthyer ne nje nga resortet me te kerkuar ne te gjithe bregdetin Adriatik. Gjiri i Lalzit ne te cilin ndodhet resorti, eshte nje nder zonat me te frekuentuara kohet e fundit nga turiste te huaj dhe pushues vendas. Keshtuqe investimi ne kete resort eshte vecse nje investim i zgjuar.

Facilitetet ne Perla Resort

 • Klubi i Plazhit & Sport i lokalizuar direkt ne plazh.
 • Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, fusha loje, aktiviteti ujore dhe te tjera.
 • Fusha tenisi me trainere te kualifikuar ne dispozicionin tuaj, te gatshem per t'ju asistuar nese do keni nevoje.
 • Dyqane veshjesh pergjate gjithe fshatit turistik.
 • Sherbim katering per te gjitha gustot.
 • Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja.
 • Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores.

Sherbimet ne Perla Resort

 • Klubi i Rezidenteve
 • Sherbim portieri ne dispozicion 24 ore ne dite per te organizuar sherbimet e mirembajtjes se shtepise, kujdesin e femijeve, sherbimin e lavanderise, prenotime per restorant dhe bileta, dergesa ne shtepi.
 • Qender mjeksore - 24 hr asistence mjekesore.
 • Resorti eshte i rrethuar dhe ka sherbim sigurie 24 ore ne dite si dhe patrullime gjate nates.
 • Sherbim satelitor per te gjithe resortin.
 • Lidhje interneti per te gjitha rezidencat.
 • Pika wireless te shperndara ne menyre strategjike ne fsahtin turistik.
 • Sherbim transporti neper resort i disponueshem nga ora 7 am deri ne oren 2am.
 • Kopshte, pishina te perbashketa dhe zona te mbuluara me gjelberim.

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings