Apartamente ne Shitje Perla Resort, Gjiri i Lalzit


APARTAMENTE me 2 DHOMA GJUMI ne SHITJE tek PERLA RESORT ne GJIRI i LALZIT. I vendosur ne katin e pare me ballkon të madh, ku ju mund të shijoni qetësinë dhe ajrin e freskët të detit.

Apartament ne Shitje Perla Resort ne Gjiri i Lalzit:

 • Siperfaqja - 92m2
 • Ndodhet ne katin e pare
 • Ballkoni i lidhur medhomen e ndenjes
 • Panele diellore (opsionale extra 800 euro)
 • 100 metra nga deti
 • Nje vend-parkimi i perfshire ne cmim
 • Dhome ndenje + Kendi i kuzhines
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo

Resorti Perla

I menaxhuar nga nje kompani shqiptare me eksperience ne kete fushe, Resorti Perla, ne Gjirin e Lalzit, do ju mundesoje sherbime luksoze duke u kthyer ne nje nga resortet me te kerkuar ne te gjithe bregdetin Adriatik. Gjiri i Lalzit ne te cilin ndodhet resorti, eshte nje nder zonat me te frekuentuara kohet e fundit nga turiste te huaj dhe pushues vendas. Per kete arsye investimi ne kete resort eshte vecse nje investim i zgjuar i cili do te ruaje vleren ne kohe.

Facilitetet ne Perla Resort

 • Klubi i Plazhit i lokalizuar direkt ne plazh.
 • Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishine, fusha sportive, etj
 • Dyqane veshjesh pergjate gjithe sezonit turistik.
 • Sherbim katering per te gjitha gustot.
 • Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja.
 • Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores.

Klubi i Rezidenteve

 • Sherbim 24/7 per mirembajtjen, kujdesin e femijeve, lavanderi, dergesa ne shtepi
 • Qender mjeksore - 24 hr asistence mjekesore
 • Sherbim sigurie 24/7 dhe sisteme kamerash
 • Sherbim satelitor per te gjithe resortin
 • Lidhje interneti per te gjitha rezidencat
 • Pishina te perbashketa dhe zona te gjelberuara

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings