Apartament pushimi me qera ne Radhime, Vlore


Apartament prane Plazhit te Kristalte te Radhimes, Vlore. Apartament relaksues me gjithcka qe ju nevojitet, larg zhurmes, smogut dhe prane nje kopshti te mrekullueshem. Do te gjeni nje ambient te qete, me ajer te paster dhe nje vend te mrekullueshem per te kaluar pushimet me te afermit tuaj.

Apartament me Qera ne Radhime, Vlore

 • Siperfaqja e apartamentit 65 m2
 • Ndodhet ne katin perdhe
 • Kompleksi Tirana Resort
 • Izolim total kunder nxehtesise
 • Dhome Gjumi
 • Ballkon me tavoline & karrige
 • Pamje panoramike
 • Ajer i kondicionuar
 • Parkimi me rezervim
 • Hyrje e lire ne pishine
 • 100 metra larg bregut te detit
 • Internet falas
 • Dhoma e ndenjes & Kuzhina
  • TV Plazma
  • Divan
  • Kushine e kompletuar & Ene Gatimi
  • Furre & Pianure
  • Tavoline ngrenie + karrige
  • Frigorifer 200 lt
  • Dalje ne ballkon
 • Dhoma e gjumit cift
  • Dollap + Pasqyre
  • Krevat cift
  • Pamje nga deti
 • Banjo
  • Dush me kabine
  • Uje i ftohte/ nxehte
  • Lavaman me pasqyre
  • Tualet & Bide
  • Lavatrice e perbashket
 • Pishine e jashtme
  • Permasat e pishines 30m x 10m
  • Thellesia 1m - 2m
  • Pishina hapet nga 1 Maji deri ne 30 Shtator
 • Per 3 te rritur + 1 femije nen 4 vjec

Cmimet Javore:

 • 12 Jan - 11 May:.............240 Euro/week
 • 11 May - 08 Jun:.............270 Euro/week
 • 08 Jun - 07 Jul:...............345 Euro/week
 • 06 Jul - 13 Jul:............... 470 Euro/week
 • 13 Jul - 17Aug:...............525 Euro/week
 • 17 Aug - 24 Aug:............ 470 Euro/week
 • 24 Aug - 31 Aug:............ 345 Euro/week
 • 31 Aug - 14 Sep:............ 270 Euro/week
 • 14 Sep - 14 Dec:............ 240 Euro/week
 • 14 Dec - 04 Jan:............. 345 Euro/week

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings