Shtepi pushimi me qera ne Radhime, Vlore


Shtepi Pushimi me Qera ne Shqiperi! Apartamenti ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne nje plazhet me te bukura te Rivieres Shqiptare ne Radhime, Vlore vetem 30 metra nga bregu i detit. Ai eshte i pajisur me te gjitha facilitetet qe ju duhet per te kaluar pushime te paharruara.

Apartament me Qera ne Radhime, Vlore

 • Siperfaqja e apartamentit-65 m2.
 • Afer palzhit
 • Nje dhome gjumi
 • Ballkon me nje tavoline me karrige
 • Apartamenti cilesor i kompletuar
 • Dhoma e ndenjes:
  • TV Plazma
  • Wi-Fi
  • Tavoline ngrenie me karrige
  • 2 Divane
  • Kuzhine e kompletuar   
 • Dhome gjumi cift:
  • krevat dopio
  • dollap
  • komo
 • Nje Banjo:
  • Dush
  • Uje i ftohte/ngrohte

Cmimet Javore:

 • 13 Jan – 11 May:.................. 225 Euro/week
 • 12 May – 08 Jun:.................. 255 Euro/week
 • 09 Jun – 06 Jul:.................... 325 Euro/week
 • 07 Jul – 13 Jul: .................... 400 Euro/week
 • 14 Jul – 17 Aug: .................. 490 Euro/week
 • 18 Aug – 24 Aug: ................  400 Euro/week
 • 25 Aug – 31 Aug: ................. 325 Euro/week
 • 01 Sep – 14 Sep: ..................255 Euro/week
 • 15 Sep – 14 Dec: ..................225 Euro/week
 • 15 Dec – 04 Jan: .................. 325 Euro/week

 

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings