Apartament pushimi me qera me kopesht ne Radhime, Vlore


Apartament Pushimi me qera ne Radhime, VloreApartment me Pishine buze detit dhe me dalje ne kopesht i pershtatshem per nje familje me 4 persona.

Apartament Pushimi me Qera ne Plazhin e Radhimes, Vlore

 • Siperfaqja e apartamentit 65 m2
 • Ndodhet ne katin perdhe
 • Kompleksi Tirana Resort
 • Izolim total kunder nxehtesise
 • Dhome Gjumi
 • Ballkon me tavoline & karrige
 • Pamje panoramike
 • Ajer i kondicionuar
 • Parkimi me rezervim
 • Hyrje e lire ne pishine
 • 100 metra larg bregut te detit
 • Internet falas
 • Dhoma e ndenjes & Kuzhina
  • TV Plazma
  • Divan
  • Kushine e kompletuar & Ene Gatimi
  • Furre & Pianure
  • Tavoline ngrenie + karrige
  • Frigorifer 200 lt
  • Dalje ne ballkon
 • Dhoma e gjumit cift
  • Dollap + Pasqyre
  • Krevat cift
  • Pamje nga deti
 • Banjo
  • Dush me kabine
  • Uje i ftohte/ nxehte
  • Lavaman me pasqyre
  • Tualet & Bide
  • Lavatrice e perbashket
 • Pishine e jashtme
  • Permasat e pishines 30m x 10m
  • Thellesia 1m - 2m
  • Pishina hapet nga 1 Maji deri ne 30 Shtator
 • Per 3 te rritur + 1 femije nen 4 vjec

Cmimet Javore:

 • 12 Jan - 11 May:.............240 Euro/week
 • 11 May - 08 Jun:.............270 Euro/week
 • 08 Jun - 07 Jul:...............345 Euro/week
 • 06 Jul - 13 Jul:............... 470 Euro/week
 • 13 Jul - 17Aug:...............525 Euro/week
 • 17 Aug - 24 Aug:............ 470 Euro/week
 • 24 Aug - 31 Aug:............ 345 Euro/week
 • 31 Aug - 14 Sep:............ 270 Euro/week
 • 14 Sep - 14 Dec:............ 240 Euro/week
 • 14 Dec - 04 Jan:............. 345 Euro/week

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings