Garsoniere ne shitje ne qytetin e Sarandes, Shqiperi.


Garsoniere ne shitje ne Sarande. Vetem 50 metra larg detit me pamje deti nga ballkoni.

Karakteristikat e Apartament ne Shitje ne Sarande:

  • Siperfaqja - 48 m2
  • Pamje nga deti
  • Cilesi e mire ndertimi
  • Vetem pak metra larg nga bregu i detit
  • Dritare alumini me dopio xham
  • Apartamenti ndodhet ne katin e trete
  • Pallati me tete kate
  • Ashensor
  • Bare dhe restorante perreth

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings