Shtepi pushimi ne Sarande. Apartamente me qera ne Shqiperi


Apartament pushimi ne Sarande, me pamje shume te bukur deti. Shijoni pushime te kendshme ne Shqiperi, ne nje apartament te kompletuar totalisht me te gjitha paisjet dhe vetem 5 minuta nga plazhi. 

Apartament me Qera ne Sarande:

 • Siperfaqe -90 m2
 • 1 njesi A/C units ne apartament
 • Apartament me dy dhoma gjumi
 • Dhoma e dites me:
  • divan
  • TV
  • tavoline ngrenie
 • Nje dhome gjumi me:
  • krevat dopio
  • dollap
 • Kuzhine e kompletuar me:
  • frigorifer
  • furre
  • pianure
 • 1 banjo
 • Ballkon
 • Pozicionuar ne katin e trete te godines
 • Max 6 te rritur + 1 femije deri ne 4 vjec

Cmimet Javore:

 • 07 Jan  - 12 May:................ 230 Euro/week
 • 13 May - 09 Jun: ................ 260 Euro/week
 • 10 Jun  - 07 Jul: ................. 330 Euro/week
 • 08 Jul  - 14 Jul: .................. 450 Euro/week
 • 15 Jul  - 28 Jul: .................. 500 Euro/week
 • 29 Jul - 11 Aug: .................. 525 Euro/week
 • 12 Aug - 25 Aug: ................ 500 Euro/week
 • 26 Aug - 01 Sep: ................ 330 Euro/week
 • 02 Sep - 15 Sep: ................ 260 Euro/week
 • 16 Sep - 15 Dec: ................ 230 Euro/week
 • 16 Dec - 06 Jan: ................. 260 Euro/week

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings