Apartament per pushime ne Shqiperi. Apartament me nje dhome gjumi per qera ne Sarande.


Apartament Pushimi ne Sarande. Apartament me nje dhome gjumi per qera. Apartament me pamje nga deti me gjithcka te nevojshme. Prane plazhit dhe qendres se qytetit te sarandes. Apartament komod per te kaluar pushime te kendshme.

Karakteristika te Apartamentit per Qera ne Sarande:

 • Siperfaqe - 50m2
 • Nje njesi A/C ne apartament
 • Apartament me nje dhome gjumi
 • Dhoma e dites me:
  • divan
  • TV
  • tavoline ngrenie
 • Dhoma e gjumit me:
  • krevat dopio
  • krevat tek
  • dollap
 • Kuzhina e kompletuar me;
  • frigorifer
  • furre
  • pianure 
 • Nje banjo
 • Ballkon
 • Pozicionuar ne katin e 5 te rezidences
 • Numri max i personve: 5 te rritur

Cmimet javore:

 • 07 Jan  - 12 May:................. 140 Euro/week
 • 13 May - 09 Jun: ................. 160 Euro/week
 • 10 Jun  - 07 Jul: .................. 210 Euro/week
 • 08 Jul  - 14 Jul: ................... 280 Euro/week
 • 15 Jul  - 28 Jul: ................... 315 Euro/week
 • 29 Jul - 11 Aug: .................. 330 Euro/week
 • 12 Aug - 25 Aug: ................. 315 Euro/week
 • 26 Aug - 01 Sep: ................. 210 Euro/week
 • 02 Sep - 15 Sep: ................. 160 Euro/week
 • 16 Sep - 15 Dec: ................. 140 Euro/week
 • 16 Dec - 06 Jan: .................. 210 Euro/week

Similar Listings