Apartament Pushimi me Qera ne Sarande


Apartament Pushimi me Qera ne Sarande, ne Jug te Shqiperise. Ndodhet afer qendres se qytetit, vend shume i mire per pushimet tuajaApartamenti eshte i ndricuar dhe plotesisht i mobiluar.

Apartament Pushimi ne Sarande:

 • Siperfaqe apartamenti - 58 m2
 • Dhome ndenje:
  • divane
  • kondicioner
  • tavoline kafe
 • Kuzhine:
  • frigorifer
  • furre + pianure
  • tavoline ngrenie
 • Dhome gjumi:
  • krevat dopio
  • dollap
 • Nje banjo
 • Ndertesa me ashensor
 • Apartament totalisht i mobiluar
 • I pershtatshem deri ne 4 persona

Cmimet Javore:

 • 06.01 - 16.05....................175 Euro/Jave
 • 17.05 - 13.06....................210 Euro/Jave
 • 14.06 - 27.06....................210 Euro/Jave
 • 28.06 - 11.07....................245 Euro/Jave
 • 12.07 - 28.07....................280 Euro/Jave
 • 29.07 - 11.08....................315 Euro/Jave
 • 12.08 - 25.08....................280 Euro/Jave
 • 26.08 - 01.09....................245 Euro/Jave
 • 02.09 - 15.09....................210 Euro/Jave
 • 16.09 - 15.12....................175 Euro/Jave
 • 16.12 - 06.01....................245 Euro/Jave

Similar Listings