Apartament per shitje ne Sarande. Apartament buze detit Jon


APARTAMENT per SHITJE ne SARANDE me nje dhome gjumi. I pozicionuar shume mire prane qendres se qytetit te Sarandes dhe bregut te detit. Apartament me pamje shume te bukur te detit.

Karakteristika te APARTAMENTIT per SHITJE ne SARANDE:

 • Siperfaqe - 70 m2
 • Nje dhome gjumi
 • Dhome dite + kuzhine
 • Ballkon me pamje nga deti 
 • Nje banjo
 • Nje ballkon
 • Konstruksion i cilesise se larte
 • Pak hapa larg detit
 • Dritare me dopio xham
 • Apartament i mbushur me drite
 • I pozicionuar ne katin e tete
 • Resideca ka 8 kate
 • Ashensor ne residence
 • Bare dhe restorante ne afersi
 • Pozicionuar ne qender te qytetit

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings