Shiten Apartamente ne Sarande te Perfunduar Prane Detit


Shiten APARTAMENTE ne SARANDE. Apartamente ekskluzivisht me Albania Property Group. Ndërtuar kohët e fundit në qytetin e bukur të Sarandës. Disa opsione me apartamente të madhësive të ndryshme në një zonë të qetë në Sarandë.

Karakteristikat e APARTAMENTE ne SARANDE ne Shitje prane Detit:

 • Madhësia Apartament - 98 m2
 • E vendosur në katin e gjashtë
 • Apartament me dy dhoma gjumi
 • Një banjo
 • Tre ballkone
 • Apartamente plot dritë natyrore
 • Pamje nga deti nga cdo dhomë
 • Orientim - West
 • 40 metra nga bregu detit
 • Dritare me xham të dyfishtë
 • Ndërtimi i cilësisë së lartë
 • Shtatë kate ne residence
 • Veshje Graffiato në fasadën
 • Zonë e qetë në Sarandë
 • Ashensor në residence
 • Bar dhe restorante pranë

Albania Property Group ka marrëveshje të vecantë me investitorët, në të cilat ne jemi të vetëm të pasurive të patundshme në Shqipëri për të ofruar ekskluzivisht këto apartamente në treg.


Similar Listings