Apartament ne Shitje ne Sarande, Shqiperi. Apartamente me Hipoteke


Albania Property Group ofron eksluzivisht apartamente per shitje ne Sarande.Te ndertuara kohet e fundit, apartamentet pozicionohen ne nje zone te qete te qytetit.

Karakteristikat e Apartament ne Shitje, Sarande:

 • Apartamenti ne Shitje  - 110 m2
 • Pozicionohet ne katin e gjashte
 • Apartament me dy dhoma gjumi
 • Dy banjo
 • Dy ballkone
 • Prone me pamje nga deti
 • Cilesi e larte ndertimi
 • Dritaret jane te pajisura me grila
 • Fasade me veshje graffiato
 • Dritare me dopio xham
 • Dyer dhe dritare alumini
 • Apartamente te ndricuara
 • 40 metra larg bregdetit
 • Zone e qete
 • Ashensor ne apartament
 • Bare dhe restorante ne afersi

Albania Property Group ka marrëveshje të veçantë me investitorët, në të cilat ne jemi e vetmja agjenci të pasurive të patundshme në Shqipëri për të ofruar ekskluzivisht këto apartamente në treg.


Similar Listings