Apartament per shitje ne Sarande. Apartament me nje dhome gjumi per shitje ne Shqiperi.


Albania Property Group sjell në treg një apartament me një dhomë gjumi për shitje në Sarandë. Apartament i përfunduar për shitje në një lagje shumë të mirë te qytetit. Apartamentet ne vije te pare vetëm 30 metra nga plazhi.

Karakteristikat Kryesore te Apartamentit per Shitje ne Sarande:

 • Madhësia e Apartamentit - 72 m2
 • E vendosur në katin e parë
 • Apartament i Përfunduar
 • Apartament me nje dhomë gjumi
 • Një banjo
 • Pamje nga deti
 • Ndërtimi i cilësisë së lartë
  • Dritaret me grila
  • Dritaret dhe dyert e ballkoneve prej Alumini
  • Dritare me xham të dyfishtë
  • Pllaka gress
  • Muret e jashtme me termoizolim.
 • Vetem disa hapa nga deti
 • 30 metra nga bregu i detit
 • Zonë e qetë
 • Ashensor
 • Bar dhe restorante pranë

Rreth Sarandës:

 • Saranda është një qytet i vogël turistik me një popullsi prej 35.000 banore
 • Ajo ka marrë emrin nga manastiri bizantin e Agioi Saranda, do të thotë të "Dyzet Shenjtorët"
 • Duke pasur parasysh qasjen e saj bregdetare dhe klime mesdhetare, Saranda është bërë një tërheqje e rëndësishme turistike
 • Ajo është e vendosur perballe ishullit të Korfuzit,ne jug të Shqipërisë
 • Duke qenë 30 min me anije nga Korfuzi kjo e bën të lehtë të arritshme
 • Anijet e lundrimit të cilat kalojnë nëpër ishujt grekë ndalojne edhe në Sarandë
 • Vendi i famshëm arkeologjik i Butrintit është vetëm 20 min në jug të Sarandës
 • Fshati Ksamil i njohur për ujërat e tij te  kristalta është gjithashtu 15 min larg
 • Në rrugën për në Gjirokastër ne rekomandojmë për të shijuar Syrin e kalter

Similar Listings