Apartament Ne Shitje Ne Sarande


Albania Property Group ofron pamjet më të mahnitshme mbi gjirin e Sarandës dhe mbi te Korfuzit. Vendbanim shumë i mirë me cilësi të lartë me materiale të importuara. Muret me izolim termik dhe akustik.

Apartament Ne Shitje Sarande:

 • Madhësia e Apartamentit - 72 m2
 • E vendosur në katin e tretë
 • Apartament i Përfunduar
 • Apartament me nje dhomë gjumi
 • Një banjo
 • Pamje nga deti
 • Ndërtimi i cilësisë së lartë
 • Dritaret me Grila
 • Dritaret dhe Dyert e ballkoneve bërë me PVC
 • Vetem disa hapa nga deti
 • 30 metra nga bregu i detit
 • Zonë e qetë
 • Ashensor ne residence
 • Bar dhe restorante pranë

Rreth Sarandës

 • Saranda është një vend shumë i rëndësishëm turistik për Shqipërinë
 • Duke qenë 30 min me anije nga Korfuzi kjo e bën lehtesisht te arritshme
 • Plazhet në këtë fushë janë më të pastër
 • Saranda ka një klimë tipike mesdhetare
 • 20 min nga vendi arkeologjik i Butrintit
 • 15 min nga plazhet e pacenuar e Ksamilit
 • Vendi më i mirë për të investuar

Similar Listings