Shitet Vile e Mrekullueshme ne Sarande e Mobiluar, Buze Detit


Një vilë e mrekullueshme për shitje në Sarandë nga Albania Property Group.Vila është e vendosur vetëm 30 metra larg detit dhe ajo është e përkryer për një investim. Vila eshte e mobiluar plotësisht me mobilje dhe pajisje te cilësisë se larte.

Karakteristika te Viles per Shitje ne Sarande:

 • Siperfaqja e Viles ne Saranda 125 m2
 • Dhoma e dites pre 40 m2
  • kuzhine e kompletuar plotesisht
  • LCD TV me kanale kabllore
  • Divane komode
  • Tavoline mesi 
 • Dhoma matrimoniale:
  • krevat dopio
  • dollap rrobash
  • Televizor LCD me kanale kabllore
  • A/C 
  • ballkon 10 m2
 • Dhoma e gjumit 2:
  • dy krevate tek
  • dollap 
  • tavoline me karrike
  • A/C
 • Veranda 18 m2
  • pamje e mrekullueshme nga veranda
  • set karrike dhe tavolina per ballkonin
  • tende dielli ne verandde
 • Banjo me dush
 • Vend parkimi nentoke
 • Rezidence e rrethuar

 * Vile per shitje ekskluzivisht me Albania Property Group 

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings