Shiten Shtepi ne Sarande Prane Detit. Apartamente ne Sarande te Mobiluar


PRONE ne SARANDE totalisht e KOMPLETUAR  per SHITJEApartament me nje dhome gjumi per shitje e mobiluar totalisht me te gjitha paisjet. E pozicionuar vetem 2 minuta nga bregu i detit dhe ka nje pamje te bukur te detit Jon dhe lumit te Bistrices. 

Karakteristika te APARTAMENTIT ne SARANDE i MOBILUAR per SHITJE:

 • Siperfaqja e apartamentit 68 m2
 • Ballkon me pamje te bukur nga deti
 • Dhome dite e kompletuar:
  • Kuzhine e kompletuar
  • Tavoline ngrenie me karrike
  • Divane me krevate ne dhomen e dites
  • LCD TV 
  • Ajer i kondicionuar
 • Dhoma e gjumit e mobiluar:
  • Krevat matrimonial
  • Dollap
  • Ballkon 
  • Banjo me dush
 • Dritare dhe dyert me PVC
 • Dyert e brendeshme prej druri
 • Dritare me grila
 • Dritare me dopio xham
 • Pamje mbi detin Jon dhe mbi lumin Bistrica
 • 25 minuta ne kembe nga qendra e qytetit
 • Vetem disa minuta larg nga deti 
 • Residenca prane detit Jon dhe lumit te Bistrices
 • Bare dhe restorante ne afersi
 • Residence totalisht e kompletua 
 • Apartamente gati per tu banuar

* Menaxhim ne vend me Albania Property Group

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings