Apartament ne Sarande me Nje Dhome Gjumi. Apartament ne Shitje ne Sarande me Pamje Deti


APARTAMENT per SHITJE ne SARANDE, me nje dhome gjumi, NE JUG TE SHQIPERISE. Apartamente te perfunduara per shitje ne zone shume te mire. Vetem 70 metra larg nga plazhi.

Karakteristika te Apartamentit per Shitje ne Sarande:

 • Siperfaqe - 55 m2
 • Pozicionuar ne katin e 6
 • Apartament i perfunduar
 • Nje dhome gjumi
 • Nje banjo
 • Apartament me pamje nga deti
 • Dritare me dopio xham
 • Pak min larg nga deti
 • 70 metra nga bregu i detit
 • Zone e qete
 • Ashensor ne rezidence
 • Bare dhe restorante ne afersi

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings