Apartament ne Sarande ne Shitje me Nje Dhome Gjumi


Shijoni pamjen e bukur te detit, te qytetit dhe Ishullit te Korfuzit nga APARTAMENTI per SHITJE ne SARANDE. Apartamenti eshte i perfunduar 100% me cdo gje te nevojshme, gati per tu banuar. Ballkoni i madh ju ofron nje vend ideal per tu ulur dhe per te shijuar perendimin dhe mbremjet e kendshme.

Karakteristika te APARTAMENTIT per SHITJE ne SARANDE, me cilesi te larte ndertimi:

 • Siperfaqe - 65 m2
 • Pamje e mrekullueshme e detit
 • 1 ballkon - 15 m
 • 1 dhome gjumi
 • 1 dhome dite
 • 1 banjo
 • 10 min ne kembe larg plazhit 
 • 10 min ne kembe nga qendra e qytetit
 • Dritare me dopio xham
 • Grila + rrjete mushkonjash
 • Pozicionuar ne katin e shtate
 • Rezidenca me shtate kate
 • Zone e qete
 • Ashensor ne rezidence
 • Prane bareve dhe restoranteve
 • Orientimi - Perendim

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings