Shtepi ne Sarande me Mobilje


Apartament i Mobiluar ne Sarande per Shitje. Pamje e plote mbi detin ne Gjirin e Sarandes dhe Ishullin e Korfuzit perballe. Apartament teresisht i kompletuar me te ardhura shume te mira qeraje per vit.

 

Apartament ne Shitje i Mobiluar:

 • Siperfaqe - 97 m2
 • Ndodhet ne Katin e 5
 • Ndertesa ka 6 kate
 • Apartament i Perfunduar ne Sarande
 • Apartamenti ka:
  • 2 dhoma gjumi
  • 1 banjo me dush
  • 1 dhome ndenie
  • Kuzhine e kompletuar
  • Tavoline ngrenie
  • Lavatrice
  • Ajer i kondicionuar
 • Mobilje me cilesi shume te mire
 • Ballkon me tavoline dhe karrige
 • Pamje e mrekullueshme nga apartamenti
 • 30 meterdistance nga plazhi ne Sarande
 • 15 minuta ne kembe deri ne qender te qytetit
 • Apartament teresisht i mobiluar ne Sarande

* Menaxhimi i apartamentit sigurohet nga Albania Property Group


Similar Listings