Apartament ne Sarande. Apartament per shitje ne Shqiperi.


APARTAMENT i PERFUNDUAR ne SARANDE, me pamje deti. Nje vend perfekt per te blere shtepine tuaj te dyte prane detit. Apartament me nje dhome gjumi, me ballkon dhe banjo.

Karakteristika te Apartamentit per Shitje ne Sarande:

 • Siperfaqe - 64 m2
 • Apartamenti i vendosur ne katin e 5
 • Rezidenca me 7 kate
 • Pamje shume e bukur nga deti
 • Apartament me nje dhome gjumi
 • Nje dhome dite
 • Nje banjo
 • Nje ballkon 
 • 10 minuta larg qendres se qytetit
 • 2 seksione ne rezidence
 • 1 ashensor per cdo seksion
 • Zone e qete
 • Ndertim i perfunduar
 • Apartamenti i gatshem per tu banuar
 • Dyqane, bare dhe restorante ne afersi

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings