Apartament ne Sarande. Apartament per shitje ne Shqiperi.


Albania Property Group ofron nje apartament te bukur per Shitje ne Sarande. Pozicion shume i mire afer detit, me pamje te mrekullueshme te detit.

Karakteristika te Apartamentit per Shitje ne Sarande:

 • Siperfaqe - 64 m2
 • Pamje e mrekullueshme e detit
 • Ndertim me cilesi te larte
 • Vetem disa hapa larg detit
 • Dritare me dopio xham
 • Apartament i mbushur me drite
 • I pozicionuar ne katin e peste
 • Rezidenca me 7 kate
 • Zone e qete
 • Ashensor ne rezidence
 • Bar dhe restorante ne afersi
 • Mundesi shume e mire investimi

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings