Rezidence per Shitje ne Sarande


Rezidence me 17 apartamente per Shitje ne Sarande, Shqiperi.

Te gjitha apartamentet jane me pamje te mrekullueshme te detit. Pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te qytetit.

Karakteristika te Rezidences ne Shitje ne Sarande:

 • Godina  - 1810  m2
 • Godina ka 7 kate ndertim
 • Ka gjithsej 17 apartamente
 • Kati 1:
  • Ne katin e pare ka ambjente per bar restorante ose parkim
 • Kati 2 ,Kati 3 , Kati 4 , Kati 5,Kati 6
  • Cdo kat ka 3 apartamente
   Dy apartamente me 2 dhoma gjumi dhe nje me nje dhome gjumi
 • Kati i fundit ka dy apartamente me dy dhoma gjumi dhe verande te madhe
 • Cdo dhome eshte e mbushur me drite
 • Vetem 100 metra nga deti dhe 15 minuta me kembe nga qendra e qytetit
 • Pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te qytetit
 • Ndertuar ne vitin 2008
 • Kjo ndertese eshte me certifikate pronesie

Rreth Sarandes

 • Saranda eshte nje qytet turistik shume i rendesishem ne Shqiperi
 • Te qenurit vetem 30 min me anije nga Korfuzi e ben shume te arritshme per turistet
 • Plazhi ne kete zone eshte shume i paster
 • Saranda ka nje klime tipike mesdhetare
 • 20 min nga zona arkeologjike e Butrintit
 • 15 min nga plazhet e paprekura te Ksamilit
 • Pozicion shume i mire per investim

Per Shitje ne Shqiperi

46   20    1810 m2

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings