Apartament ne Sarande Prane Detit


Apartamente ne Sarande per Shitje me Pamje te Mrekullueshme nga Deti. Apartament i mobiluar dhe me garazh. Nje vend fantastik per te zgjedhur shtepine tuaj prane detit. Ndodhet ne linjen e pare te detit me nje distance prej 30 m.

Apartamente ne Sarande per Shitje:

 • Siperfaqe - 73 m2
 • Apartamenti ndodhet ne katin e 5 
 • Rezidenca ka 6 kate
 • Apartament i mobiluar ne Sarande
 • 1 dhome gjumi me krevat dopio
 • 1 Dhome ndenie
 • Kuzhine e kompletuar
 • Lavatrice
 • Pjatalarese
 • Tavoline ngrenie me karrige
 • 2 kondicionere
 • I arreduar me mobilje te kendshme dhe komforte 
 • Ballkon me 1 tavoline dhe 4 karrige

** Te gjitha mobiljet jane te perfshira ne cmimin e shitjes

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings