Apartament ne Sarande per Shitje me nje Dhome Gjumi, Shqiperi


APARTAMENT ne SARANE per SHITJE. Pozicionuar ne qender te qytetit te Sarandes. Apartament me nje dhome gjumi, totalisht i mobiluar. Vetem disa minuta larg plazhit.

Karakteristika te APARTAMENTIT per SHITJE ne SARANDE:

 • Siperfaqe - 65 m2
 • Apartamenti ndodhet ne katin e 3
 • Rezidenca ka 6 kate
 • Apartamente te perfunduar ne Sarande
 • Apartament totalisht i mobiluar me gjithcka te nevojshme
 • Apartamenti ka:
  • 1 dhome gjumi me krevat matrimonial
  • 1 dhome dite
  • Kuzhine e kompletuar
  • Lavatrice
  • Tavoline ngrenie
  • 2 njesi A/C
 • Mobilje me cilesi te larte
 • Ballkon me tavoline dhe karrike
 • 50 metra larg plazhit te Sarandes

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings