Apartament papafingo per shitje ne Sarande


Apartament Papafingo ne vije te pare per SHITJE ne SARANDE. Apartament me nje dhome gjumi me pamje te bukur deti per shitje. Prona eshte e perfunduar dhe gati per tu banuar.

Apartament Per Shitje Ne Sarande:

  • Siperfaqe -165m2
  • Papafingo me nje dhome gjumi
  • Dy banjo
  • Pozicionuar ne katin e shtate te rezidences
  • Ballkon i madh
  • Ashensor ne rezidence
  • Ndertim me cilesi te larte
  • Apartament me pamje deti
  • 20minuta larg qendrres se qytetit
  • 2 minuta larg detit

Similar Listings