Shtepi Ne Sarande Ne Shitje Buze Detit


Apartament ne Sarande per Shitje me Pamje nga Deti. Apartament i mobiluar plotesisht. Zgjedhja me e mire per shtepine tuaj te dyte prane detit. Investim shume i mire per te ardhura qeraje.

 

Apartamente per Shitje ne Sarande:

 • Siperfaqe apartamenti - 72 m2
 • Ndodhet ne katin e 3
 • Ndertesa me 7 kate
 • Dhoma e ndjenjes:
  • Divane
  • Tavoline kafe
  • Akses ne ballkon
  • Kondicioner
 • Kuzhine e kompletuar:
  • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Dhome gjumi:
  • Krevat dopio
  • Dollap
 • Banjo
 • Lavatrice
 • Apartament i mobiluar ne Sarande
 • Dizenjuar ne menyre bashkekohore
 • Ballkoni me nje tavoline dhe 4 karrige

** Kjo prone ne Sarande eshte ne shitje nen te drejtat ekskluzive te Albania Property Group.


Similar Listings