Vila per Shitje ne Dhermi Prane Detit


Albania Property Group ofron Twin Villas me hyrje private ne fshatin Dhermi, ne Jug te Shqiperise. Green Coast Resort ndodhet ne qender te pjeses me terheqese te Rivieres Shqiptare, e cila eshte e njohur jo vetem per vlerat historike dhe kulturore, por edhe per bukurite e rralla natyrore, nje kombinim unik i malit me detin dhe me bukuri të pafundme nënujore. 

Twin Villas jane te pozicionuara ne qender te resortit. Sigurojne te gjithe privatesine e nevojshme dhe pamje te mrekullueshme te lindjes se diellit nga mali dhe perendimit nga ana e detit.

 

 Small Twin Villas

 • Siperfaqja e Prones - 209 m2 deri ne 405 m2
 • Siperfaqja e Ndertimi - 148 m2
 • Small Twin Villas jane te ndertuara ne 2 kate:
  • Kati Perdhes - ambienti i ndenjes me hapesire, ambienti i ngrenies-gatimit, nje banjo dhe veranda.
  • Kati 1 - shkalle qe te drejtojne per ne katin e siperm ku gjenden dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. 
 • Vend parkimi i dedikuar
 • Vilat jane te pamobiluara.
 • Ky sherbim mundesohet nga Albania Property Group.
 • Cmimet variojne sipas siperfaqes se parceles dhe distances me detin

GREEN COAST RESORT

Green Coast eshte nje resort unik, i pari i ketij lloji ne Shqiperi. Dizajni modern ka bere qe vilat te pershtaten ne menyre perfekte me bukurite e fshatit Dhermi. Ky resort i mire-organizuar ofron privatesi te larte per te gjithe rezidentet, me sistem sigurie dhe kamera 24/7.

LEHTESIRAT & SHERBIMET 

 • Helipad & Mol
 • Amfiteater
 • Guida turistike
 • Club Vacation
 • Karte Rezidenti
 • Pergjate shetitores:
  • Sportiv dhe Beach Bar
  • Fushe per aktivitete sportive
  • Park ujor dhe Kend lojerash per femije
  • Fast Food & Restorante
  • Supermarket
 • Pishine e brendshme dhe e jashtme
 • Palester, Qender estetike dhe SPA
 • Farmaci dhe Qender shendetesore

AVANTAZHET

 • Vendndodhje strategjike ne plazhin me te bukur ne Rivieren Shqiptare 
 • Pamje e mrekullueshme e detit Jon dhe malit
 • 50 m prane ujerave te kristalte dhe plazhit me guralece te bardhe
 • Sherbime te integruara, qender argetimi dhe biznesi
 • Cilesi e larte ndertimi
 • Prane atraksioneve natyrore dhe kulturore
 • Resorti me i mire ne Shqiperi dhe Mesdhe, me nje kthim te larte investimi

Similar Listings