Apartament 3+1 ne Tirane


Apartament dubleks 3+1 me qira.

Karakteristikat kryesore te Apartamentit:

 • Siperfaqja e apartamentit -130 m2
 • 1 dhome ndenje me aneks gatimi. 
 • 1 dhome gjumi matrimoniale me krevat dopio dhe banjo me vaske.
 • 1 dhome teke me 1 krevat dopjo.
 • Kuzhina e pajisur me: 
  • Lavastovilje
  • Furre elektrike
  • Mikrovale
  • Frigorifer
 • 3 banjo.
 • 3 ballkone.
 • Izolim termik.
 • Kondicionere ne apartament.
 • 2 ashensore ne ndertese.
 • Rezidence me kamera.
 • Parket.
 • Ndodhet ne katin e tete dhe te nente te rezidences.

Similar Listings