Apartament 2+1 ne Tirane


Apartament 2+1 me Qera ne Tirane. Pozicionuar afer Rruges se Elbasanit, ne nje distance te shkurter nga bulevardi kryesor dhe nga qendra e qytetit. Apartamenti eshte ne nje gjendje shume te mire dhe i shtruar me parket. Orientimi i apartamentit: juglindje.

Apartament me Qera ne Tirane:

 • Siperfaqja e apartamentit -125 m2
 • 1 dhome ndenje me aneks gatimi - e kompletuar dhe e mobiluar
 • 1 dhome gjumi matrimoniale me krevat dopio.
 • 1 dhome teke me 2 krevat tek.
 • Kuzhina e pajisur me: 
  • Lavastovilje
  • Furre elektrike
  • Mikrovale
  • Frigorifer
 • 2 banjo - e kompletuar dhe ne kushte te mira.
 • Izolim termik.
 • Korridor - hyrje ne te gjitha dhomat.
 • Kondicionere ne apartament.
 • 2 ashensore ne ndertese.
 • Rezidence me kamera.
 • Parket.
 • Ndodhet ne katin e dyte te rezidences.

Apartamente Qira ne Shqiperi

2   2    125 m2

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings